MILLTEK SPORT

Od ponad 34 lat firma rozwija i produkuje wysokiej jakości układy wydechowe. Wszystkie produkty tworzone są przy użyciu nowoczesnych technologii w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem co zapewnia optymalną wydajność i najwyższą precyzję wykonania.

Zmiana układu wydechowego na sportowy to jedna z najtańszych i najbardziej opłacalnych form tuningu, jaką można przeprowadzić bez poważniejszych ingerencji mechanicznych. Przykładowo przyrost mocy w silniku turbodoładowanym o pojemności dwóch litrów to około 15-25kM i 20-25Nm więcej po wymianie układu wydechowego na Millteka z sportowym katalizatorem niż po dokonaniu samej przeróbki oprogramowania.MILLTEK VALVESONIC
System aktywnych klap Milltek ValveSonic to rewolucyjny system łączący w sobie wieloletnie doświadczenie Millteka z ponad 30-letnią tradycją projektowania i produkcji układów wydechowych, tworząc dzięki najnowszej technologii nowy poziom jakości wydajności i dźwięku.

ValveSonic jest dostępny w wielu nowoczesnych pojazdach które fabrycznie posiadają zawór regulujący pracę wydechu. Firma Milltek Sport tworzy dla tych samochodów system elektronicznych siłowników lub zaworów i łączy je z własną elektroniczną jednostką sterującą, zapewniając nieograniczoną możliwość konfiguracji, dostosowaną do preferencji właściciela.

  • sklep@sidmotorsport.pl
  • +48 602 89 00 68